Promocyjne noclegi w Zakopanem na 10.07.2016

Dzisiaj w promocyjnej cenie pobyt w DW Sienkiewiczówka.
DW Sienkiewiczówka
Dzięki rezerwacji z naszej strony otrzymacie Państwo znaczna zniżkę

Promocyjne Noclegi Zakopanem

Promocyjne Noclegi w Zakopanem

Wolne miejsca noclegowe w sierpniu

Wolne miejsca noclegowe w sierpniu Zakopane

Sierpień jak wiemy to miesiąc kiedy w Zakopanem jest najwięcej turystów. Wolnych miejsc noclegowych w tym czasie jest nie tak dużo jak w innych okresach urlopowych. Dla poszukujących wolnych kwater mamy dobrą wiadomość.

Czytaj dalej…

Na Orlą Perć szlakiem z Koziej Dolinki – lato w Tatrach

Planując letni wypad w Tatry, warto pomyśleć o wycieczce na Orlą Perć szlakiem z Koziej Dolinki. Jeden z wariantów takiej przygody to wyprawa żółtym szlakiem znad Zmarzłego Stawu Gąsienicowego. Zmarzły Staw to niewielkich rozmiarów jezioro położone na wysokosci 1788 metra n p m. Usytuowane we wschodniej części Doliny Gąsienicowej, pod ścianą Małego Koziego Wierchu, u wylotu Koziej Dolinki. Powyżej Zmarzłego Stawu znajduje się niewielkie źródło i kilka koleb.

Czytaj dalej…

Wakacje w Zakopanem – pieszym szlakiem turystycznym w Tatry

Dla niektórych turystów jedyny pieszy szlak turystyczny jaki wchodzi w grę w związku z miastem Zakopane to słynny deptak Krupówki. I trzeba przyznać, iż wakacje spędzone na spacerowaniu po owej ulicy też mogą być całkiem ciekawe, bowiem Krupówki oferują wczasowiczom sporo atrakcji wszelakiej maści. Już samo podziwianie Giewontu z tejże perspektywy może być zajmujące, a przecież można jeszcze zajrzeć na chwilę do Muzeum Tatrzańskiego im. dra. Tytusa Chałubińskiego przy ulicy Krupówki 10, rzucić okiem na zabytkowy Dworzec Tatrzański, który pełnił niegdyś rolę pierwszego zakopiańskiego Domu Kultury, czy zwiedzić neoromański kościół parafialny pw. Świętej Rodziny na Krupówkach. Jednak zapewne największą atrakcją wakacji pod Giewontem będzie wyruszyć wprost z Zakopanego na jakiś pieszy szlak turystyczny prosto w Tatry.

Czytaj dalej…

Pogoda w górach

niewielkie zachmurzenie
Dzisiaj
0%
pogodnie
Jutro
0%
przelotne opady śniegu
Środa
60%
śnieg
Czwartek
90%