Długi weekend Boże Ciała 2017 w Zakopanem

Oferty noclegowe na Długi Weekend 2017 podczas Bożego Ciała w Zakopanem.

 

Weekend majowy 2016 Boże Ciało

Zakopane serdecznie zaprasza do odwiedzenia gór w weekend Bożego Ciała to Zakopiec serdecznie poleca na ten czas noclegi z naszej oferty.

Współpracując z największymi bazami noclegowymi dajemy Państwu gwarancję sprawdzonych noclegów w Zakopanem w samym sercu Tatr, ale również w Bukowinie i Białce Tatrzańskiej.

 

Sprawdź nasze oferty noclegowe weekendowe na Boże Ciało 2016.

Jak wygląda Boże Ciało w Zakopanem

Wiosna Jazzowa w Zakopanem 2014 – zdjęcia

Tegoroczna edycja Wiosny Jazzowej w Zakopanem odbyła się w kinie Sokół. To miejsce wydawało się idealne pod tego typu imprezę.
Okazało się to trafionym pomysłem. Idealna jakość dźwięku pozwoliła na wysokim poziomie zaprezentować zdolności artystów.
Zakopiec w tym roku przygotował relacje z zakopiańskiej wiosny.
Znakomite fotografie Małgorzaty Faleckiej ozdabiają nasz serwis Zakopiec.INFO
Fotogaleria z Wiosny Jazzowej

Weekend majowy 2014 w Zakopanem

Witajcie.
Jak każdego roku serdecznie zapraszamy do Zakopanego na weekend majowy 2014.
Nasze oferty noclegowe jak najbardziej aktualne.
Ceny jak zawsze najbardziej atrakcyjne.
Powołując się na Zakopiec otrzymacie z pewnością fajny rabacik.
W Zakopanem podczas weekendu majowego jak zwykle niesamowita ilość atrakcji jak zapewnia Biuro Promocji Zakopanego oraz Burmistrz.
Więc po co jechać do Białki lub Bukowiny.
Przyjeżdżajcie do nas do Zakopca.

19 kwietnia w Zakopanem

Na tatrzańskiej ziemi „dywany krokusowe” pojawiły się w całej pełni. Rzecz jasna, nie na wszystkich możliwych polanach i łąkach owe kwiaty zakwitły, ale głównie tam, gdzie pojawiają się tradycyjnie co roku.

Czytaj dalej…

Wielkanocny weekend – spacer po zakopiańskiej starówce

Wielkanocny weekend przypada na okres wczesnej wiosny. W Tatrach, zwłaszcza wysoko w górach, właściwie jest jeszcze zima. Zalegają pokaźne płaty śniegu, który z rana jest mocno zmrożony, zaś w południe przybiera postać błota.

Czytaj dalej…

Jesienne weekendy w górach

Serdecznie zapraszamy na weekendy w Tatrach z Zakopcem. Nasi klienci (właściciele kwater) już ogarnęli swoje pokoje po wakacyjnych najazdach i chętnie przyjmą Państwa pod swój dach. Czekamy również na wasze relacje z wakacji w górach. Napiszcie co robiliście i wyślijcie swoje fotki.

Weekend w czerwcu

Zakopane, władze miasta oraz mieszkańcy serdecznie zapraszają na na kolejny długi weekend w Zakopanem.
Tym razem to weekend w czerwcu.
Kilka dni wolnego można spędzić w górach i cieszyć się pięknymi widokami i udziałem w imprezach związanych z tym tygodniem.

Szczegółowe informacje na temat kalendarium zakopiańskiego przedstawimy za kilka dni jak zostanie uzupełnione na stronach miasta Zakopane.

Co poza wszelkimi ofertami na których wszyscy zarabiają można zrobić w Zakopanem podczas weekendu, który jest już  za kilka dni?

Myślę, że dobrym pomysłem byłoby poznanie kilku dolin tatrzańskich, które są atrakcyjne same w sobie i za co nie trzeba płacić słono, bardzo słono.
Dla poszukujących spokoju i ciszy polecam Dolinę za Bramką.

Dolina za Bramką to miejsce gdzie nie zachodzi za wiele osób i dlatego jest bardzo spokojne. Szczególnie piękna jest podczas jesiennych weekendów, ale myślę że nikt się nie zawiedzie jak zajdzie tam o tej porze roku.
Strumień, skały wystające znad drzew i romantyczne mostki dają fajny klimat.

Dolina za Bramką znajduje się na trasie Zakopane – Kościelisko zaraz za Doliną Strążyską. Udać się do niej możemy szlakiem pod Reglami, który sam w sobie jest romantyczny i popularny.

Jak uda się tobie zaliczyć tę dolinę dopisz swoje wrażenia w komentarzu za co serdecznie dziękuje.

Pogoda w górach

niewielkie zachmurzenie
Dzisiaj
0%
pogodnie
Jutro
0%
przelotne opady śniegu
Środa
60%
śnieg
Czwartek
90%