XVIII Festyn Białczański 2-3 sierpnia 2014

Zakopiec zaprasza na Białczański Festyn, który odbędzie się w weekend 2 i 3 sierpnia w Białce Tatrzańskiej na stacji Kotelnica.
Nasza relacja fotograficzna

http://wici.zakopiec.info/info/xviii-festyn-bialczanski-galeria-fotograficzna/

Festiwal Oscypka w Zakopanem

Kolejny Festiwal Oscypka za nami. Podczas Europejskich Targów Produktów Regionalnych wybrano kolejnego bacę, którego oscypki przez najbliższy rok będą wyjątkowe. Relacja i fotoreportaż na stronie http://etpr.zakopiec.info.

Czytaj dalej…

Strażackie Śpasy – impreza w najwyżej położonej podhalańskiej wsi

Jedna z najwyżej położonych miejscowości w Polsce, gdzie część jej osiedli leży na wysokości 1013 metra n p m. zwie się Ząb. Wieś owa jest usytuowana na Pogórzu Gubałowskim, czyli mikroregionie leżącym pomiędzy rzekami Czarny Dunajec i Biały Dunajec. Jest to pasmo wzniesień, na którym znajduje się popularna pośród turystów, Gubałówka. Pogórze Gubałowskie jest gęsto zaludnione, miejscowości znajdują się nie tylko w dolinach rzecznych, ale również na wierzchowinie. Wioska Ząb, o jakiej rozprawiamy, usytuowana jest na północnym stoku Gubałówki. Od strony południowej graniczy z Zakopanem, zaś od północnej z Bustrykiem. Najwyższy punkt w tejże miejscowości liczy ponad 1040 metra n p m. Wieś szczyci się kilkoma cennymi zabytkami, własną szkołą, ośrodkiem zdrowia oraz remizą strażacką.

Czytaj dalej…

Poszukujący informacji znaleźli tę dzięki:

  • strażackie śpasy

III Europejskie Targi Produktów Regionalnych

Zakopiec serdecznie zaprasza na kolejne wydarzenie podczas wakacji 2012. Tym razem na 8 dniowe Targi produktów Regionalnych na Dolnej Równie Krupowej w Zakopanem. Zakopiec patronuje medialnie imprezie i nasze relacje będą dostępne na stronie Zakopiec.INFO

Czytaj dalej…

Poszukujący informacji znaleźli tę dzięki:

  • enej zakopane 2012

Tatrzańskie Wici – Ceper i Harnaś Roku

Zakopiec patronem medialnym Cepra i Ceperki Roku 2012 oraz Harnasia Roku 2012. Serdecznie zapraszamy do Białki Tatrzańskiej. Dla nie posiadających noclegów na Podhalu na czas Wici Tatrzańskich polecamy oczywiście nasze kwatery na terenie Białki, Bukowiny i samego Zakopanego. Poniżej program imprezy w Białce.

Czytaj dalej…

Tatrzańskie Wici 2012 29 lipca

Tatrzańskie Wici 2012 29 lipca odbędą się aż w trzech miejscach. Dzień Polowaca w Jurgowie, Dzień Pstrąga w Białym Dunajcu i Witowiańska Watra w Witowie.

Czytaj dalej…

Tatrzańskie Wici 2012

W tym roku trochę później jak zwykle rozpoczną się Tatrzańskie Wici 2012. Relacje z niektórych imprez na stronie Tatrzańskie Wici. Wszystkich turystów goszczących na naszych obiektach noclegowych zapraszamy na każdą z imprez.

Poszukujący informacji znaleźli tę dzięki:

  • tatrzanskie wici 2012

Pogoda w górach

niewielkie zachmurzenie
Dzisiaj
0%
pogodnie
Jutro
0%
przelotne opady śniegu
Środa
60%
śnieg
Czwartek
90%